Elektryk/automatyk

Zakres obowiązków:

  • diagnoza, bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń oraz systemów wspomagania produkcji
  • uczestnictwo w projektach mających na celu modernizacje maszyn pod kątem zwiększenia produktywności i bezpieczeństwa
  • prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji (projekty związane z prewencyjnym utrzymaniem ruchu)
  • sporządzanie raportów elektronicznych odnośnie przeprowadzanych prac serwisowych (oprogramowanie wewnętrzne dla zgłoszeń usterek i awarii)
  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne, współpraca z magazynem
  • uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowany kierunek elektryk, automatyk, elektromechanik,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Ogólna wiedza techniczna w zakresie budowy maszyn,
  • Czytanie schematów elektrycznych, rysunków technicznych,
  • Duża motywacja do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość dalszego rozwoju osobistego,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Proszę o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”