Pracownik biurowy w Dziale Marketingu i Handlu

Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. zatrudni pracownika biurowego w  Dziale Marketingu i Handlu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Perspektywa długoletniej współpracy,
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej,
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Prawo jazdy kat. B.,

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów, dokumentacji dla przełożonego,
  • Kontakt z innymi działami Spółki,
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku.

Proszę o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781 t.j. z dnia 2019.09.19) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”